Agentura práce

Pracovní doba Po - Pá od 7:00 do 15:00 hodin

Kariéra

Potřebujete nárazově navýšit počet pracovníků například v době dovolených, nemoci či při sezónním nárůstu zakázek? Nemáte dost vlastních zaměstnanců?

Nechcete navyšovat stavy svých trvalých zaměstnanců?

Našli jste vhodného spolupracovníka a nemáte možnost ho sami zaměstnat? Potřebujete delší dobu k rozpoznání, zda máte pro daného pracovníka vhodné pracovní uplatnění do budoucna?

Využijte služeb naší agentury práce

Nabízíme v souladu s ustanovením § 66 zákona o zaměstnanosti dočasně k výkonu práce pro klienty v jejich sídle své zaměstnance v dělnických profesích podle jejich potřeb. Jsme držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR.

Agenturní zaměstnávání – v oblasti lidských zdrojů umožňuje výrazné šetření finančních prostředků, dočasné přidělení zaměstnanců je nástroj na okamžité řešení nedostatku pracovní síly.

Výhody agenturního zaměstnávání

  • Celoročně platíte jen skutečný potřebný počet zaměstnanců – výkyvy ve vašich potřebách řešíme my
  • Snížení personální agendy – odpadají vám činnosti spojené s náborem, výběrem a přijímáním nových zaměstnanců
  • Snadnější plánování prací – větší pružnost při zajišťování jednotlivých zakázek

  • Variabilita počtu zaměstnanců – máme možnost uspokojit vaše potřeby pracovní síly ve velmi krátkých termínech
  • Konec propouštění přebytečných zaměstnanců

Po dobu dočasného přidělení pracovníků uživatel řídí, organizuje a kontroluje práci dočasně přiděleného zaměstnance. Agentura ve vztahu k přidělenému zaměstnanci zajišťuje především personální a mzdovou agendu dle dohodnutých podmínek.

[bookmark]

Volné pozice

 Aktuální volné pracovní pozice v AFC Servis DC a. s.

Dřevařský technik, kontrolor jakosti

Požadavky: - úplné střední odborné vzdělání s maturitou

                  - znalost čtení výkresové dokumentace

Náplň práce: - kontrola kvality a správnosti dřevěných výrobků tj. bedny, podlážky, palety

                    - provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly

                    - podílení se na nápravných a preventivních opatřeních při řízení kvality neshodného

                      produktu

Výhodou: - praxe v dřevařském oboru nebo absolvované studium na střední lesnické škole

               - řidičský průkaz sk. B

Nabízíme: - měsíční plat 18 000 – 22 000 Kč

               - po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou

               - stravenky, zvláštní prémie

  • Dělnické profese: zámečník, obraběč, truhlář, operátor výroby, zedník, automechanik
  • Administrativní pozice: finanční účetní

Volejte na tel.: 602 166 412 nebo zasílejte životopisy na e-mail: a.moravcova@afcservisdc.cz

↑ Nahoru

Máte dotaz? Ozveme se vám!

Kontaktní formulář

  • AFC Slideshow

    Jsme společnost
    s dlouholetou tradicí
    a bohatými zkušenostmi z mnoha oborů.

    Naším zákazníkům nabízíme široké spektrum služeb. Využijte naší komplexní nabídku.

    Využijte služeb naší vlastní Agentury práce. Podívejte se na nabídku volných pozic.

    Provozujeme vlastní agenturu práce. Pomůžeme Vám v době dovolených, při zvýšené potřebě pracovníků, doporučíme kandidáty na nové pracovní pozice.

    Zpracováním dřeva se zabýváme již od roku 1991, jsme vždy krok dopředu před konkurencí.

    Dle přání zákazníka a požadavků výroby vyrábíme hranoly, podlážky, přířezy. Specializujeme se i na obalovou techniku.

    Podívejte se na širokou nabídku truhlářských
    a tesařských prací
    té nejvyšší kvality.

    Na základě požadavků a přání zákazníka vyrábíme kvalitní dřevěné výrobky jako jsou dveře, dřevěná schodiště, skříně, komody, regály, podlahy, kancelářský nábytek a další.

    Naše společnost disponuje samostatným stavebním střediskem s širokou nabídkou prací.

    Pomůžeme Vám s interiérem i exteriérem Vašeho domova. Postavíme nový dům, opravíme starší. Provádíme pozemní i dopravní stavby.

    Poskytujeme zámečnické práce nejvyšší úrovně.

    Zámečnické práce tvoří doplňkovou službu. Vyrábíme ocelové konstrukce, ke kterým zajišťujeme i montáž. Provádíme opravy a ostření pilových kotoučů.

    Nabízíme bezbariérové balení výrobků pro exportní a zámořskou dopravu.

    Balíme do speciální, teplem smrštitelné, bariérové, antikorozní fólie. Používáme speciální metody a technologii bránící poškození zboží.

Profesionalita - Vysoká úroveň kvalifikovanosti a zkušenosti našich pracovníků
Certifikováno - Dodáváme výrobky vysoké kvality odpovídající požadovaným normám
Stabilita - Naše společnost působí na trhu jíž od roku 1991
Kontakty