Dřevěné obaly

AFC Servis DC a.s. se může pochlubit 26 letou praxí v produkci dřevěných přepravních obalů. Vzhledem k tomu, že jejich použití je v současné době velice rozšířené, a význam a použití dřevěných obalů má vzrůstající tendenci, jsme schopni nabídnout širokou škálu obalů, různých velikostí a tvarů. Dokážeme konstrukčně navrhnout jakýkoliv samonosný obal pro přepravu vašeho výrobku tak, aby nedocházelo k jeho poškození při přepravě. Stačí, když nám dodáte výkresovou dokumentaci a technickou zprávu k obalu v plném rozsahu zadání.
Jsme si vědomi, že velice důležitým faktorem při výrobě obalu je jeho následné použití v dopravě, proto vždy přihlížíme k tomu, jaký druh dopravy bude pro přepravu výrobku použit: železniční, silniční, letecká, námořní a vnitrozemská lodní přeprava. Na základě toho pak obaly vyrábíme dle předepsaných norem pro danou dopravu a smluvních dohod.

Vyrábíme Palety, podlážky, přířezy, bedny, atypické obaly, nadrozměrné obaly, řezivo, prkna, fošny, hranoly, plaňky, rýgle, střešní latě, paletové přířezy, transportní bedny a obaly, obaly s ISPM 15. Na Vaše přání provedeme zabalení Vašich výrobků do Vámi dodaných nebo námi vyrobených obalů kdekoliv ČR.

Jsme držiteli:

 

Máte dotaz? Ozveme se vám!

Kontaktní formulář

 • AFC Slideshow

  Jsme společnost
  s dlouholetou tradicí
  a bohatými zkušenostmi z mnoha oborů.

  Naším zákazníkům nabízíme široké spektrum služeb. Využijte naší komplexní nabídku.

 • AFC Slideshow

  Využijte služeb naší vlastní Agentury práce. Podívejte se na nabídku volných pozic.

  Provozujeme vlastní agenturu práce. Pomůžeme Vám v době dovolených, při zvýšené potřebě pracovníků, doporučíme kandidáty na nové pracovní pozice.

 • AFC Slideshow

  Zpracováním dřeva se zabýváme již od roku 1991, jsme vždy krok dopředu před konkurencí.

  Dle přání zákazníka a požadavků výroby vyrábíme hranoly, podlážky, přířezy. Specializujeme se i na obalovou techniku.

 • AFC Slideshow

  Podívejte se na širokou nabídku truhlářských
  a tesařských prací
  té nejvyšší kvality.

  Na základě požadavků a přání zákazníka vyrábíme kvalitní dřevěné výrobky jako jsou dveře, dřevěná schodiště, skříně, komody, regály, podlahy, kancelářský nábytek a další.

 • AFC Slideshow

  Naše společnost disponuje samostatným stavebním střediskem s širokou nabídkou prací.

  Pomůžeme Vám s interiérem i exteriérem Vašeho domova. Postavíme nový dům, opravíme starší. Provádíme pozemní i dopravní stavby.

 • AFC Slideshow

  Poskytujeme zámečnické práce nejvyšší úrovně.

  Zámečnické práce tvoří doplňkovou službu. Vyrábíme ocelové konstrukce, ke kterým zajišťujeme i montáž. Provádíme opravy a ostření pilových kotoučů.

 • AFC Slideshow

  Nabízíme bezbariérové balení výrobků pro exportní a zámořskou dopravu.

  Balíme do speciální, teplem smrštitelné, bariérové, antikorozní fólie. Používáme speciální metody a technologii bránící poškození zboží.

Profesionalita - Vysoká úroveň kvalifikovanosti a zkušenosti našich pracovníků
Certifikováno - Dodáváme výrobky vysoké kvality odpovídající požadovaným normám
Stabilita - Naše společnost působí na trhu jíž od roku 1991
Kontakty