Prodejna

 

 

 

 

DŘEVOPRODEJ

 

Na zakázkovou výrobu navazuje samozřejmě i prodej. V roce 2016 jsme v arálu firmy v Březové ulici vybudovali pro naše zákazníky prodejní místo.

Nabízíme zde k prodeji dřevěné produkty jako jsou: plotovky, hranoly, latě, prkna a fošny. Je pouze na zákazníkovi zda si nechá řezivo u nás naformátovat, osámovat, ohoblovat, vysušit ( máme vlastní sušičku dřeva ) nebo chemicky ošetřit.

Předmětem dalšího prodeje je zboží, které máme skladem: palubky, OSB desky, nátěrové hmoty OSMO, spojovací materiál, dřevěné brikety a dřevěné pelety.

Fasádní profily a terasová prkna dodáváme na objednávku. 

 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Obkladové a podlahové palubky

 

Palubky jsou dílce vyrobené z masivního dřeva, které jsou frézovány do různých profilů, tlouštěk a délek. Používají se v interiérech i exteriérech. Lze jimi obložit jak stropy, stěny a podlahy v interiéru tak i různé podhledy a další prvky. V exteriéru se s nimi setkáváme na podbitích domů (např. přesahy střech), fasádách, plotech a také ve štítech domů.

 

Nejčastěji se setkáváme s palubkami v profilech klasik, tatran, s-profil, selský profil, diagonální (překládaný) a srubový profil. Palubky se vyrábějí většinou ze dřeva jehličnatých stromů jako je smrk, borovice, modřín, jedle. Pro náročné uživatele jsou k dispozici i palubky z dubu, buku a dalších tvrdších dřevin, případně i z měkkého dřeva topolu nebo olše. Palubky se vyrábějí i z exotických dřevin (například merbau, bangkirai, teak, cedr). Jejich tloušťka činí od 9 mm do 43 mm, dodvány jsou nejčastěji v délkách 2, 3, 4, 5 m.

 

Naše firma nabízí k prodeji tyto smrkové obkladové a podlahové palubky v kvalitě A/B: 

                                                                  12,5 mm x 96 mm x 3/4/5 m                                                              

                                                                     15 mm x 121 mm x 3/4/5 m

                                                                     19 mm x 121 mm x 3/4/5 m

                                                                     19 mm x 146 mm x 3/4/5 m

                                                                     24 mm x 146 mm x 3/4/5 m ( další rozměry na objednávku)

 

Palubky z jiných dřevin dodáváme na objednávku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSB desky

 

OSB deska je druh desky vytvořené lisováním velkých (2–7cm) dřevních štěpků nebo hoblin ve třech až čtyřech vrstvách. Typ pojiva záleží na volbě výrobce, používají se například polyuretanová pojiva. Různou orientací vrstev se dosahuje vylepšených mechanicko-fyzikálních vlastností. Desky se vyrábí s broušeným i nebroušeným povrchem. Můžou také mít v hraně vyfrézované pero/drážku pro dobré napojení při tvorbě podlah nebo stěn. Desky jsou vodovzdorné, používají se i na stavbu domů, obklady stěn nebo terárií pro chovatele.

  V dnešní době se OSB desky bohatě využívají na stavbu dřevostaveb v takzvaných „sendvičích“: stěny se vybudují tak, že se na dřevěný rám z obou stran navrtá OSB deska (pod každou deskou je ještě hliníková folie). Prostor mezi deskami se vyplní skelnou vatou nebo jinou tepelně izolační vrstvou.

 OSB desky začínají být využívány i jako designový prvek. Dělají se z nich podlahy, které se jenom přebrousí a přelakují. Při dodržení technologického postupumohou být využity i v exteriérech, např. u provětrávaných fasád včetně nanesení omítky.

 

Nabízíme k prodeji OSB desky  - ostrohranné : 8/10/12/15/18/22/25 x 1250 x 2500 mm

                                             - s pero drážkou : 12/15/18/22/25 x 675x 2500 mm ( další rozměry na objednávku)

 

↑ Nahoru

Fasádní profily a terasová prkna

V nabídce produktů lze nalézt terasová prkna z exotických a evropských dřevin nebo podkladní hranoly pod terasy. Zákazníci si mohou vybrat z širokého sortimentu produktů vyrobených z tropických tvrdých dřev jako je třeba Teak, Bangkirai, Massaranduba, Ipe, Garapa či Bukit. Nabídka evropských dřevin je rovněž široká. Zde můžete nalézt kvalitní dřeviny ze sibiřského Modřínu, tuzemské nebo skandinávské Borovice a Modřínu.Díky kombinaci neobvyklých odstínů barev a surového vzhledu dřeva jsou zahradní terasy přirozenou a moderní součástí zahrad s dlouhou životností.

Terasová prkna se vyrábějí s povrchovou úpravou - jemná drážka, hrubá drážka nebo hladká. Některá prkna jsou oboustranně pohledová tzn. jemná a hrubá drážka.

 

Terasová prkna a fasádní profily pouze na objednávku.

 

 

 

 

 

 

↑ Nahoru

Spojovací materiál

Zakoupíte u nás široký sortiment - vrutů, matek, podložek, závitových tyčí, kotevních patek a úhelníků

 

Vruty RAPI-TEC, které prodáváme v provedení 2010, HBS, SK a  TERASO představují novou generaci vrutů, která přináší ve srovnání s běžnými vruty uživatelský komfort a lepší uživatelské vlastnosti. Hluboká dřážka pro bit usnadňuje a urychluje bezpečnou práci. Velmi ostrá špička zajistí rychlé zakousnutí vrutu do materiálu.Dvojnásobná vrstva zinku zvyšuje odolnost proti korozi. Speciální kluzný povlak snižuje odpor proti zašroubování a umožní použití bez předvrtání do všeho konstrukčního řeziva.

 

↑ Nahoru

Nátěrové hmoty OSMO

OSMO jsou nátěry na dřevo, které prověřil čas, zkušenost a moudrost. Jsou vyrobeny na bázi přírodních olejů a vosků. Chrání dřevo zevnitř i z vnějšku, nevytváří film ale vytvoří ochranný povrch s otevřenými póry, díky kterému může dřevo dýchat. OSMO nátěry lze jednoduše i lokálně renovovat. Neodprýskávají, nepraskají a neodlupují se. Vytváří dokonalý povrch dřevu s dobrou odolností. OSMO COLOR řeší povrchovou úpravu pro dřevo uvnitř na podlahy, nábytek, stěny a stropy i úpravu dřeva ve vnějších prostorách jako jsou fasády, zahradní domky,ploty, terasy a zahradní nábytek.

              

 

DOBRÉ ZPRACOVÁNÍ

 

 • Nátěry na bázi oleje přilnou bez penetrace
 • Tenký nános materiálu je dostatečný a zvyšuje vydatnost
 • Vynikající krycí síla díky vysokému podílu pevných částic
 • Žádné stopy po štětci díky delší době zasychání povrchu s otevřenými póry
 • I na velkých plochách je možné zpracování bez znatelných okrajů u navazujících ploch.
 • Barva se nemusí ředit

 

VÝHODY OTEVŘENÝCH PÓRŮ

 

 • Oleje vyplní póry dřeva a chrání před stálou vlhkostí, která poškozuje dřevo. Nevytvoří však žádný vodě nepropustný film. Dřevo zůstane s otevřenými póry a může nadále bez poškození pohlcovat a odevzdávat vlhkost.
 • Dřevo s otevřenými póry může dýchat. Navíc působí tak, že klimatizuje místnost a díky svým antistatickým vlastnostem se velmi dobře hodí pro alergiky.

 

PŘÍRODNÍ SUROVINY

 

 • Všechny Osmo nátěry na dřevo jsou na bázi olejů a vosků: slunečnicový olej, vosk carnauba, vosk candelilla, lněný olej, sójový olej a olej z bodláku.
 • Oleje zachovají hodnotu přírodního dřeva.
 • Jedná se o přírodní, zdravotně nezávadný nátěr, který šetří životní prostředí
 • Použité pigmenty jsou schváleny i v potravinářském sektoru
 • Na bázi čištěných, dorůstajících rostlinných surovin
 • Pojiva Osmo nátěrů na dřevo jsou na bázi přírodních, rostlinných olejů, které proniknou hluboko do dřeva a chrání dřevo zevnitř.

 V naší prodejně si můžete zakoupit nátěry OSMO v základních odstínech, ostatní objednáme do druhého dne.

 

↑ Nahoru

Dřevěné pelety

Nabízíme k prodeji dřevěné pelety - EXTRA ČISTÉ, BÍLÉ DŘEVNÍ PELETKY LUKAPELET

 

Perspektivní palivo přírodního původu s vysokou výhřevností, nízkým obsahem popelovin, nízkým obsahem vody, nízkými nároky na skladovací prostory a umožňující automatizaci procesu spalování. Dle výsledků laboratorních testů Vám po spálení 1000 kg peletek ve spalovacím zařízení zůstane pouze asi 5 kg popela. Peletky neobsahují žádné přidané látky, chemická pojiva, lepidla, laky, plasty ani jakýkoliv podíl starého recyklovaného dřeva. Výhřevnost dřevěné pelety  LUKAPELET se pohybuje průměrně kolem 16–20 MJ/kg.

↑ Nahoru

Dřevěné brikety

Nabízíme k prodeji dřevěné brikety - jako moderní a ekologické palivo ho používá v posledních letech stále více domácností.

Prvotním důvodem vzrůstající obliby dřevěných briket je skutečnost, že moderní technologie garantují efektivní spalování, odpovídající přísným ekologickým normám a současně umožňuje vysoký uživatelský komfort. Dřevní hmota (dřevo, biomasa) jako obnovitelný zdroj energie (tepla), která nezatěžuje životní prostředí.

osvědčení 

Lisované, pilinové brikety jsou ekologické palivo, které se vyrábí zejména z odpadních surovin při dřevovýrobě (piliny, hobliny, případně i drcená kůra). Základní předností palivových briket je, že se jedná o obnovitelný zdroj tepelné energie. Brikety patří mezi nejekonomičtější zdroje tepelné energie.Dřevěné brikety mají vysokou výhřevnost (16,7 - 18 MJ/kg), která je docílena hlavně minimální vlhkosti a vysokou hustotou materiálu (min. 1100 kg/m3). Dřevěné brikety produkují       minimální množství popele (0,5%), který lze navíc využití ke kompostování).

↑ Nahoru

Máte dotaz? Ozveme se vám!

Kontaktní formulář

 • AFC Slideshow

  Jsme společnost
  s dlouholetou tradicí
  a bohatými zkušenostmi z mnoha oborů.

  Naším zákazníkům nabízíme široké spektrum služeb. Využijte naší komplexní nabídku.

 • AFC Slideshow

  Využijte služeb naší vlastní Agentury práce. Podívejte se na nabídku volných pozic.

  Provozujeme vlastní agenturu práce. Pomůžeme Vám v době dovolených, při zvýšené potřebě pracovníků, doporučíme kandidáty na nové pracovní pozice.

 • AFC Slideshow

  Zpracováním dřeva se zabýváme již od roku 1991, jsme vždy krok dopředu před konkurencí.

  Dle přání zákazníka a požadavků výroby vyrábíme hranoly, podlážky, přířezy. Specializujeme se i na obalovou techniku.

 • AFC Slideshow

  Podívejte se na širokou nabídku truhlářských
  a tesařských prací
  té nejvyšší kvality.

  Na základě požadavků a přání zákazníka vyrábíme kvalitní dřevěné výrobky jako jsou dveře, dřevěná schodiště, skříně, komody, regály, podlahy, kancelářský nábytek a další.

 • AFC Slideshow

  Naše společnost disponuje samostatným stavebním střediskem s širokou nabídkou prací.

  Pomůžeme Vám s interiérem i exteriérem Vašeho domova. Postavíme nový dům, opravíme starší. Provádíme pozemní i dopravní stavby.

 • AFC Slideshow

  Poskytujeme zámečnické práce nejvyšší úrovně.

  Zámečnické práce tvoří doplňkovou službu. Vyrábíme ocelové konstrukce, ke kterým zajišťujeme i montáž. Provádíme opravy a ostření pilových kotoučů.

 • AFC Slideshow

  Nabízíme bezbariérové balení výrobků pro exportní a zámořskou dopravu.

  Balíme do speciální, teplem smrštitelné, bariérové, antikorozní fólie. Používáme speciální metody a technologii bránící poškození zboží.

Profesionalita - Vysoká úroveň kvalifikovanosti a zkušenosti našich pracovníků
Certifikováno - Dodáváme výrobky vysoké kvality odpovídající požadovaným normám
Stabilita - Naše společnost působí na trhu jíž od roku 1991
Kontakty