Truhlářství

Dveře a zárubně

Každý nám jistě dá za pravdu, že dveře jsou důležitou součástí každého interiéru i exteriéru, je důležitá nejen kvalita dveří (výběr vhodného materiálu), ale také vkusně zvolený design, protože vhodně vybraný design může změnit Vaše bydlení k nepoznání, a dodat mu ten správný luxus.

Dveře vyrábíme jak interiérové tak vchodové a máte na výběr ze široké škály materiálů: např. smrk, borovice, modřín, buk, dub, jasan a jiné, v nabídce máme také široký sortiment skleněných výplní. Interiérové dveře vyrábíme ve třech variantách: z masivního dřeva, dýhované nebo laminované. Ke všem dveřím je možné přiobjednat výrobu zárubní. Zárubně vyrábíme klasické i obložkové, přičemž vždy dbáme na to, aby byl zákazník spokojen. Samozřejmostí je montáž zárubní a dveří. Po dohodě se zákazníkem jsme schopni dodat i dveřní kování dle Vašeho výběru. Pokud si zákazník přeje, bez problémů provedeme i povrchovou úpravu dveří, na výběr je lazura či lak.

Dřevěná schodiště a zábradlí

V současné době nabývají dřevěná schodiště na popularitě, jsou praktická, moderní a ladí téměř s každým interiérem.
Jsme schopni vyrobit všechny druhy samonosných schodišť - jednoramenné, s podestou, točené, lomené a další. Schodiště vyrobíme sami dle zaměření a důkladného zhodnocení umístění schodiště, nebo na přání zákazníka vyrobíme schodiště dle dodané projektové dokumentace.
Pokud máte schodiště betonové nebo kamenné, rádi Vám je obložíme Vámi vybranou dřevinou.

Schodiště zaměříme, vyrobíme, povrchově upravíme a namontujeme. Pro výrobu schodiště používáme tyto materiály: masivní smrk, borovici, dub, buk, jasan. Povrchová úprava schodiště je prováděna vysokotlakým trojitým nástřikem.
Schodiště vybavíme zábradlím a madly dle Vašeho výběru, a samozřejmě také namontujeme. Co se týče zábradlí, na výběr je dřevěné, kombinované s kovem nebo zcela kovové.

↑ Nahoru

Vestavěné skříně

Stále více ustupují do pozadí klasické skříně, a na oblibě získávají skříně vestavěné, jsou praktické, protože šetří místo a navíc vypadají vkusně, protože si můžete vybrat takový design, který bude celkově ladit s celkovým interiérem.

Každý zákazník jistě ocení, že mu vypracujeme grafický 3D projekt ve kterém uvidí všechny dostupné pohledy na zvolený výrobek přímo v místě, kam se bude vestavěná skříň instalovat.

Skříně vyrábíme z LTD desek, na výběr máte z mnoha variant. Co se týče dveří, můžete si zvolit buď posuvné, nebo otvírací.

Nezapomínáme ani na vnitřní vybavení skříní, nabízíme širokou škálu drátěných programů a komponentů pro vestavěné skříně včetně madel a úchytek.

Nemusíte mít obavy, že bychom nedokázali vyrobit skříň tak, aby vyhovovala Vámi zvoleného prostoru. Vždy se dokážeme přizpůsobit.

Námi vyrobené vestavěné skříně se stanou elegantním doplňkem Vašeho interiéru.

Termín dodání se u vestavěných skříní řeší se zákazníkem individuálně.

↑ Nahoru

Dětská hřiště

Snad každé dětské hřiště, každá školní zahrádka, každé zábavné centrum je vybaveno dřevěnými prolézačkami, domečky, pískovišti a dalšími prvky pro ty nejmenší. Už i většina rodinných domů má na zahrádce něco ze dřeva, kde si děti mohu hrát. Všechny tyto výrobky získaly poslední dobou obrovskou popularitu.

Naše firma je výrobcem širokého sortimentu prvků pro mobiliář dětských hřišť využívaných jak pro veřejná prostranství, tak i do soukromého sektoru - na zahrady rodinných domů. Vyrábíme prolézačky, houpačky, multifunkční věže, skákací zvířátka, pískoviště, lezecké stěny, lavičky. Navíc jsme schopni dodat doplňky: skluzavky, provazy, domečky, mašinky, odpadkové koše a jiné výrobky pro naše nejmenší. Nevíte si rady s tím, jak zřídit oddechový koutek pro vaše děti? Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám poradíme a vybavíme Vaše hřiště k oboustranné spokojenosti.

↑ Nahoru

Komody, skříně, knihovny, regálové systémy

Znáte pocit, že máte pořád málo místa na své věci? Ve všem je nepořádek, nic není organizované? Knížky se Vám válí po celém bytě? Přijďte k nám a vyberte si z široké škály komod, skříní, knihoven regálů.

Sami si vyberte design, komody, skříně, knihovny i regálové systémy vyrábíme z masivu. Používáme všechny dostupné systémy otvírání a zasouvání dvířek, nabízíme širokou paletu masivních i kovových úchytek, dodáváme výrobky včetně povrchové úpravy, která se provádí vysokotlakým trojitým nástřikem. U Všech našich výrobků nabízíme montáž a dopravu výrobku na Vámi zvolené místo.

↑ Nahoru

Masivní a laminátové podlahy

Pryč jsou doby, kdy jsme do všech místností dávali koberce, které byly brzy plné prachu, byly náročné na údržbu a velice brzy se zničily. Nyní je doba dřevěných podlah. Jsou praktické, snadné na údržbu, navíc elegantní a pěkné.

Provádíme výrobu a pokládku masivních podlah z Vámi zvolené dřeviny. Připravíme také podklad pod podlahu tak, abychom docílili zcela rovné podlahy. Provádíme i povrchovou úpravu, a to broušením a lakováním. K lakování používáme vysokozátěžové laky švédské firmy BONA, provedeme také finální zalištování podlah. Dále provádíme dodávku a pokládku laminátových podlah dle Vašeho výběru. Nabízíme plovoucí podlahy firem: HDM, Kronotex, Kronospan, Egeer.

↑ Nahoru

Kancelářský nábytek

V kanceláři trávíme převážnou část dne, proto chceme, aby byla vkusně a prakticky zařízená, abychom se zde cítili pohodlně, aby byla jednoduše šitá na míru.

Dalším prvkem zakázkové výroby naší firmy je kancelářský nábytek. Kancelářský nábytek vyrobíme dle Vámi zvoleného stylu. Můžete si vybrat kancelářský stůl jakéhokoliv tvaru, dodáváme stolové podnože, kontejnery, police, šanonové skříně, šatní skříně, věšáky. Na Vaši žádost navrhneme nábytek do Vaší kanceláře pomocí 3D projektu, který Vám umožní maximální představu o nově vybavené místnosti nábytkem. Pro výrobu nábytku používáme LTD desky různé síly dle využití. Neváhejte nás kontaktovat a zadejte si poptávku, budete mile překvapeni naším přístupem k zákazníkovi a samozřejmostí je v neposlední řadě kulantní cenová nabídka. Kancelářské projekty řešíme dle dohody se zákazníkem, většinou do jednoho týdne Vám předložíme výše zmiňovaný projekt.

↑ Nahoru

Postele, noční stolky, stoly a židle

Kdo by si po náročném dni nechtěl odpočinout v kvalitně vyrobené posteli?. Kdo by si nechtěl vychutnat chvíle s rodinou u hezkého jídelního stolu, sednout si na pohodlnou židli?

Plníme přání našich zákazníků a vyrábíme:

 • Jednolůžka, dvojlůžka (na přání dodáme kvalitní české matrace od firmy Dřevočal)
 • Čela postelí – plochá, s výplní, a jiná
 • Soustružené prvky na postele
 • Noční stolky
 • Stoly z masívu – jídelní, konferenční, do restauračních zařízení
↑ Nahoru

Kuchyňské linky

Stále více domácností dává přednost kuchyním vyrobeným přímo na míru, které převyšují kvalitou materiálů, a jsou úžasné v tom, že dostanete přesně to, co chcete, žádné kompromisy.

Vyrábíme masivní kuchyňské linky z Vámi zvoleného masivu. Kuchyňskou linku  Vám navrhneme ve 3D projektu, vyrobíme, povrchově upravíme a namontujeme.

Na přání zákazníka dodáme i zvolené kuchyňské elektrospotřebiče. Na výrobu lze použít také laminátové desky EGEER a KRONOSPAN.

Na výběr máme moderní design, profilovaná dvířka nebo staročeský vzhled. Nabízíme širokou škálu drátěných programů, dřezů, pracovních desek, dvířek, zásuvkových systémů atd. Kuchyňské linky většinou dodáváme do dvou týdnů od data sepsání smlouvy o dílo.

 

↑ Nahoru

Altány, pergoly, krovy, zahradní nábytek

Snad nikdo si v dnešní době již nedokáže představit zahradu bez pergoly či zahradního altánku. V létě se zde ukryjete před horkými slunečními paprsky, vychutnáte si šálek kávy či skleničku lahodného vína. Navíc dodají Vaší zahradě romantický nádech.

Firma AFC Servis DC a.s. je výrobcem zahradních altánů, pergol a zahradního nábytku, který vyrobíme na zakázku dle Vašich představ, popřípadě poradíme a navrhneme Vám výrobek, který vynikne u Vašeho rodinného domu. Výrobu altánů a pergol provádíme převážně z masivního smrku. Zahradní nábytek vyrobíme z jakékoliv Vámi zvolené a na trhu dostupné dřeviny. Altány a pergoly dodáváme od A – Z, tzn. stavebně připravíme základy, dodáme kovové patky, rámové konstrukce, v případě že se jedná o altán, pak dodáme i střechu a střešní krytinu včetně klempířských prvků. Pergolu, altán i zahradní nábytek dodáme včetně povrchové úpravy – můžete si vybrat z bohaté škály odstínů lazurovacích laků.

 

 

 

↑ Nahoru

Výstavba Italské pergoly z BSH hranolů

↑ Nahoru

Realizace terasy - Sibiřský modřín

↑ Nahoru

Výstavba dětského hřiště v Markvarticích

↑ Nahoru

Výstavba šicí dílny

↑ Nahoru

Fasádní profily a obklady

↑ Nahoru

Máte dotaz? Ozveme se vám!

Kontaktní formulář

 • AFC Slideshow

  Jsme společnost
  s dlouholetou tradicí
  a bohatými zkušenostmi z mnoha oborů.

  Naším zákazníkům nabízíme široké spektrum služeb. Využijte naší komplexní nabídku.

 • AFC Slideshow

  Využijte služeb naší vlastní Agentury práce. Podívejte se na nabídku volných pozic.

  Provozujeme vlastní agenturu práce. Pomůžeme Vám v době dovolených, při zvýšené potřebě pracovníků, doporučíme kandidáty na nové pracovní pozice.

 • AFC Slideshow

  Zpracováním dřeva se zabýváme již od roku 1991, jsme vždy krok dopředu před konkurencí.

  Dle přání zákazníka a požadavků výroby vyrábíme hranoly, podlážky, přířezy. Specializujeme se i na obalovou techniku.

 • AFC Slideshow

  Podívejte se na širokou nabídku truhlářských
  a tesařských prací
  té nejvyšší kvality.

  Na základě požadavků a přání zákazníka vyrábíme kvalitní dřevěné výrobky jako jsou dveře, dřevěná schodiště, skříně, komody, regály, podlahy, kancelářský nábytek a další.

 • AFC Slideshow

  Naše společnost disponuje samostatným stavebním střediskem s širokou nabídkou prací.

  Pomůžeme Vám s interiérem i exteriérem Vašeho domova. Postavíme nový dům, opravíme starší. Provádíme pozemní i dopravní stavby.

 • AFC Slideshow

  Poskytujeme zámečnické práce nejvyšší úrovně.

  Zámečnické práce tvoří doplňkovou službu. Vyrábíme ocelové konstrukce, ke kterým zajišťujeme i montáž. Provádíme opravy a ostření pilových kotoučů.

 • AFC Slideshow

  Nabízíme bezbariérové balení výrobků pro exportní a zámořskou dopravu.

  Balíme do speciální, teplem smrštitelné, bariérové, antikorozní fólie. Používáme speciální metody a technologii bránící poškození zboží.

Profesionalita - Vysoká úroveň kvalifikovanosti a zkušenosti našich pracovníků
Certifikováno - Dodáváme výrobky vysoké kvality odpovídající požadovaným normám
Stabilita - Naše společnost působí na trhu jíž od roku 1991
Kontakty